Pärnumaal looduskaunis kohas keset iidset männimetsa asuvad Viisnurga Puhkemajad. Puhkemaja Pärnumaal on ideaalne koht nii puhkuseks kui ka meeldejäävate ürituse korraldamiseks.

Viisnurga Puhkemajade nime all peitub kunagine 1975. aastal ehitatud Viisnurga Suusavabriku puhkekompleks, mida kutsuti sel ajal Viisnurga Saunaks ning mille nime peaksid ära tundma paljud kunagise Viisnurga Suusavabriku külalised ja sõbrad.
Tänaseks on kogu kompleks täielikult renoveeritud, endiseid „kuldaegu“ meenutavad ainult majade eripärased kujud. 

Viisnurga Puhkemajad asuvad 1,3 hektarilisel kinnistul Pärnu lahe kõrgel kaldapealsel, mis asub Uulu rannamännikute kaitsealal. Väikese jalutuskäigu kaugusel asub meri ja Uulu kanal. Pärnu kesklinn asub 10km kaugusel mööda VIA Balticat.

Peamaja saal
Peamaja avar kaminasaal sobib koosviibimiste ja ürituse korraldamiseks kuni 50 inimesele. Peamaja ees on suur terrass koos välibasseiniga, kus on hea suvel mõnusalt aega veeta koos sõprade, pere või töökaaslastega.

Majutus
Peamajas on üheksa kahekohalist numbrituba. Kõikides tubades on miniköök koos vajalike toidu- ja jooginõudega, tualettruum duššiga ja WiFi ühendus. Ühes numbritoas on lisaks saun ja kahes numbritoas mullivann. 

 SAADA PÄRING 

Saunamaja
Sobib 20-30 liikmelistele seltskondadele. Saunamajas asuvad peoruum pika lauaga, kaminruum, kaks sauna, välibassein, riietusruum, väike baarinurk vajalike toidu- ja jooginõudega, tualettruum.